Polski PBF RPG rozgrywany w autorskim świecie fantasy
 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin Edanoru

Go down 
AutorWiadomość
Bogu
Admin
avatar

Liczba postów : 6
Join date : 24/05/2012

PisanieTemat: Regulamin Edanoru   2012-05-24, 12:39

§1. Niniejszy Regulamin jest zbiorem zasad obowiązujących na forum Edanor. Rejestracja oznacza jego akceptację.

§2. Redakcja ani właściciel strony, nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników Edanoru na forum.

§3. Wszelkiego rodzaju oferty komercyjne i zaproszenia do zawarcia umowy umieszczone w serwisie wymagają zgody Administracji. Wszelkiego rodzaju ogłoszenia firm, sklepów, portali itp. nie będących partnerami portalu Edanor, wymagają zgody Administracji.

§4. Na forum obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej. Zamieszczanie treści niezgodnych z nim (pornografii, treści rasistowskich) oraz nawoływanie do jego łamania są zabronione.

§5. Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta na forum bez wiedzy i zgody Administratora.

§6. Użytkowników obowiązuje zakaz pisania postów kolorami. Przewidziane są one tylko i wyłącznie dla członków Redakcji.

§7. Użytkowników zobowiązuje się do zachowania poprawnej polszczyzny, czyli pisania z użyciem zasad ortografii i interpunkcji.

§8. Użytkownikom zabrania się używania języka wulgarnego i zwrotów uważanych powszechnie za obraźliwe (dozwolone jest jedynie sporadyczne używanie w dialogach w Grze). Zakazane są także personalne "wycieczki" na innych Użytkowników forum.

§9. Na niniejszym forum zakazane są wszelkie przejawy "spamu" (w tym także zaśmiecania tematów niepotrzebnymi komentarzami - tzw. offtopic), "floodingu" (wielokrotne posty tej samej treści lub tego samego Użytkownika następujące bezpośrednio po sobie) oraz powielania już istniejących tematów.

§10. Umieszczanie w podpisach i postach wszelkich grafik zmieniających gabaryty forum, grafik animowanych bądź grafik zawierających treści wymienione w punkcie §4. jest surowo zabronione.

§11. W sytuacji wymienionej w punkcie §10. do Użytkownika zostanie skierowana PW z prośbą o usunięcie grafiki, jeśli ten się do niej nie zastosuje, czynność ta zostanie wykonana przez Administratora. Wyjątkiem są grafiki ofensywne usuwane w trybie natychmiastowym.

§12. Za zachowania niezgodne z Regulaminem, przewiduję się przyznanie Użytkownikowi ostrzeżenia.
    §12.1. Każdy Użytkownik ma prawo do otrzymania 2 ostrzeżeń bez konsekwencji, trzecie oznacza zakaz pisania na forum, zaś szóste - trwały zakaz wejścia na forum.

    §12.2. Każdy Użytkownik ma prawo do uzyskania informacji o popełnionym przewinieniu oraz do odwołania się od decyzji o przyznaniu ostrzeżenia w oparciu o sensowne dowody.

    §12.3. W przypadku uzyskania przez Użytkownika ostrzeżenia, zgodnie z punktem §12.2., zostanie do niego wysłana Prywatna Wiadomość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://edanor.forumpolish.com
 
Regulamin Edanoru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Główne :: Regulamin-
Skocz do: